Działka na sprzedaż

Chojna

Działka
1224 m2

95 000 zł

Treść ogłoszenia


Garnowo, powiat Gryfino gmina Chojna, działki, inwestycja, warunki zabudowy, sprzedaż.

Na sprzedaż pięknie położona działka z warunkami zabudowy w organizacji, położona w miejscowości GARNOWO pod CHOJNĄ.
Cicha, spokojna okolica z pięknym widokiem i wyjazdem w kierunku Niemiec 8km, do Gryfina 35 km, d o Chojny 6 km, do Szczecina 65 km.
Sąsiedztwo to spokojni i pracowici mieszkańcy zabudowań jednorodzinnych pracujący w Chojnie, Gryfinie lub w Niemczech. Sporo nowej zabudowy osób, które przeniosły się z większych aglomeracji w poszukiwaniu ciszy i pięknej panoramy.

Działka nr.160/4 o powierzchni 1224 m² za cenę 95.000 zł

Garnowo - wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Chojna. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa szczecińskiego. We wsi znajduje się zabytkowy kościół z drugiej połowy XIII w. pw. Matki Boskiej Wspomożenia.
Wieś charakteryzuje się pięknym położeniem, na wzniesieniu skąd rozciąga się panorama na pobliskie okolice. Przy wjeździe do wsi przepływa niewielka rzeka Rurzyca, prawy dopływ dolnej Odry . Długość rzeki wynosi 44,4 km i est ciekiem o uregulowanym korycie i brzegach wzmocnionych faszyną na całym jej biegu. Znakomita do spływu kajakowego i wędkarstwa.

Zapraszamy do inwestycji. Znakomita oferta nieruchomości gruntowej.Lokalizacja
Chojna
zachodniopomorskie
Informacje
Powierzchnia: 1224 m2
Numer oferty: PROM-GS-838
Kontakt
Pronovo NEST Oddział Szczecin-Prawobrzeże
PRONOVO Kordus Nieruchomości
+48500103180