Wyjątkowa nieruchomość Fort Beniaminów - Zegrze

Legionowski

Działka
100400 m2

19 000 zł

Treść ogłoszenia

Unikalna oferta, teren o powierzchni ponad 10 HA z ruinami fortu. Tuż obok Zalewu Zegrzyńskiego!Główne atuty nieruchomości: • bliskość terenów zielonych• w miejscowości turystycznej• blisko jezioraDziałka rolna. Typ własności: Odrębna własność. To niewątpliwie wyjątkowa nieruchomość. Położona w miejscowości Brzeziny, przy drodze asfaltowej, tuż obok Zalewu Zegrzyńskiego, zaledwie 30 km od centrum Warszawy. Olbrzymi teren o powierzchni ponad 10 HA, piaszczysty, porośnięty głównie sosnami ze stromymi wzniesieniami. Na jego terenie usytuowane są ruiny Fortu Beniaminów, będące pod opieką konserwatora zabytków.
To idealny teren dla inwestora. Pomysłów na wykorzystanie tego obszaru może być wiele. Może to być park rozrywki, park linowy, doskonały teren pod różnego rodzaju plany filmowe, tory crossowe, dla samochodów terenowych, quadów, teren na gry terenowe lub paintball.
Zapraszam do osobistego poznania obiektu.Rozległy teren o powierzchni ponad 10 HA, piaszczysty, porośnięty sosnami ze stromymi pagórkami
Zaledwie 30 km od centrum Warszawy, szybki dojazd
W bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego
Ruiny Fortu Beniaminów pod opieką konserwatora zabytków na terenie nieruchomOferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/LETU365ZADZWOŃ: 728 842 963. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Lokalizacja
Legionowski
dzielnica Nieporęt
mazowieckie
Informacje
Powierzchnia: 100400 m2
Numer oferty: LETU365
Kontakt
METROHOUSE
Jacek Trojanowski
+48 728 842 963