zamknij

Makrama Jodełka śr. 25 cm.

MA0025

Jodełkowy łapacz snów na obręczy o średnicy 25 cm. 

Opis

Długość72 cm
Szerokość25 cm
Jakośćbawełna
Kolorecru, czarny

35,99 zł

Więcej informacji


Łapacze snów swoje tradycyjne korzenie zawdzięcza pewnej kobiecie z plemienia Siuksów, chcącej pomóc swojemu dziecku, które było męczone przez senne koszmary. Z nadzieją na pomoc udała się do lokalnej przędzarki. Ta poleciła jej wykonanie sieci życia z wierzbowych gałązek i włókien bawełny. Łapacze snów pierwotnie zapewniać miały ochronę przed złymi snami. Obecnie ich rola jest znacznie bardziej przyziemna, co nie pozbawia ich dobrego uroku. Łapacze z naszego sklepu przywdziewają nowoczesną formę aby idealnie wkomponować się w Wasze nowoczesne wnętrza. 

Makrama ta jest wykonana własnoręcznie. Całość inspirowana jest wzorem popularnej jodełki. Zapleciona z naturalnego sznurka o grubości 2 mm na czarnej obręczy 

Ozdoby tego typu z pewnością dodadzą przytulności twojemu wnętrzu. Pasują zarówno do wnętrz typu boho jak i spełnią swoje zadanie ocieplając minimalistyczną przestrzeń. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, bo po co ograniczać się jedynie do sypialni?

Wymiary: 

- całkowita długość: 72 cm

- średnica obręczy 25 cm

Z racji, iż produkt jest wykonany własnoręcznie, każdy z nich jest unikalny i może się delikatnie różnić od produktu ze zdjęcia.