zamknij

Makrama Promień śr. 30 cm.

MA0024

Łapacz snów Boho na metalowej obręczy o średnicy 30 cm. 

Opis

Długość30 cm
Szerokość80 cm
Jakośćbawełna
Kolorecru, złoty

39,99 zł

Więcej informacji


Łapacze snów swoje tradycyjne korzenie zawdzięcza pewnej kobiecie z plemienia Siuksów, chcącej pomóc swojemu dziecku, które było męczone przez senne koszmary. Z nadzieją na pomoc udała się do lokalnej przędzarki. Ta poleciła jej wykonanie sieci życia z wierzbowych gałązek i włókien bawełny. Łapacze snów pierwotnie zapewniać miały ochronę przed złymi snami. Obecnie ich rola jest znacznie bardziej przyziemna, co nie pozbawia ich dobrego uroku. Łapacze z naszego sklepu przywdziewają nowoczesną formę aby idealnie wkomponować się w Wasze nowoczesne wnętrza. 

Sznurki zaplecione są na obręczy w złotym kolorze. Urocza w swojej prostocie i niebanalny design - to cała makrama promień! Już dziś możesz sprawić aby niedługo poczuć radość z otwierania paczki, w której znajduje się to właśnie cudo! 

Łapacze snów pierwotnie miały sprawić aby sny były tylko przyjemne ale teraz może sprawić aby Twoje wnętrze było ciepłe, przytulne i pełne wdzięku. Nie daj się dłużej namawiać! 

Wymiary: 

- całkowita długość: 80 cm

- średnica obręczy 30 cm

Z racji, iż produkt jest wykonany własnoręcznie, każdy z nich jest unikalny i może się delikatnie różnić od produktu ze zdjęcia.