zamknij

Makrama Pióra śr. 32 cm.

MA0023

Makrama własnoręcznie wykonana na okręgu o średnicy 32 cm.

44,99 zł

Więcej informacji


Łapacze snów swoje tradycyjne korzenie zawdzięcza pewnej kobiecie z plemienia Siuksów, chcącej pomóc swojemu dziecku, które było męczone przez senne koszmary. Z nadzieją na pomoc udała się do lokalnej przędzarki. Ta poleciła jej wykonanie sieci życia z wierzbowych gałązek i włókien bawełny. Łapacze snów pierwotnie zapewniać miały ochronę przed złymi snami. Obecnie ich rola jest znacznie bardziej przyziemna, co nie pozbawia ich dobrego uroku. Łapacze z naszego sklepu przywdziewają nowoczesną formę aby idealnie wkomponować się w Wasze nowoczesne wnętrza. 

Całość makramy inspirowana jest klasycznymi łapaczami snów, zawiera pióra ze starannie wyczesanych sznurków. Ten łapacz snów jest naszym niekwestionowanym bestsellerem. Nasze makramy są wykonane z pasją do piękna, które z pewnością docenisz.

W naszym sklepie możesz skorzystać również z pomocy projektantki wnętrz, która pomoże Ci dobrać idealne pasujące dodatki do Twoich czterech kątów. 

Dekoracje naścienne mogą być dopełnieniem wystroju mieszkania, nietuzinkowym prezentem jak i inspiracją do metamorfozy całego wnętrza. Marzy Ci się mieszkanie w stylu boho lub szukasz dekoracji, która ociepli Twoje królestwo? Nie musisz dalej szukać!

Wymiary: 

- całkowita długość: 80 cm

- średnica obręczy 32 cm

Z racji, iż produkt jest wykonany własnoręcznie, każdy z nich jest unikalny.