zamknij

Makrama B&W śr. 35 cm.

MA0022

Łapacz snów wkonany własnoręcznie na obręczy o średnicy 35 cm. 

Opis

Długość75 cm
Szerokość35 cm
Jakośćbawełna, drewno
Kolorbiały, czarny

35,99 zł

Więcej informacji


Łapacze snów swoje tradycyjne korzenie zawdzięcza pewnej kobiecie z plemienia Siuksów, chcącej pomóc swojemu dziecku, które było męczone przez senne koszmary. Z nadzieją na pomoc udała się do lokalnej przędzarki. Ta poleciła jej wykonanie sieci życia z wierzbowych gałązek i włókien bawełny. Łapacze snów pierwotnie zapewniać miały ochronę przed złymi snami. Obecnie ich rola jest znacznie bardziej przyziemna, co nie pozbawia ich dobrego uroku. Łapacze z naszego sklepu przywdziewają nowoczesną formę aby idealnie wkomponować się w Wasze nowoczesne wnętrza. 

Kontrastujące kolory czerni i ecru czarująco łączą się na dużej, drewnianej obręczy. Makrama ta jest niezwykle nowoczesna i elegancka. Pleciona jest ze sznurka o grubości 3 mm. Makramy, w tym łapacze snów są obecnie bardzo popularne na całym świecie. Może i Ty dasz się skusić? 

Ozdoby tego typu z pewnością dodadzą przytulności twojemu wnętrzu. Pasują zarówno do wnętrz typu boho jak i spełnią swoje zadanie ocieplając minimalistyczną przestrzeń. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu!

Wymiary: 

- całkowita długość: 75 cm

- średnica obręczy 35 cm

Z racji, iż produkt jest wykonany własnoręcznie, każdy z nich jest unikalny.