zamknij

Makrama geometryczna śr. 34 cm

MA0021

Makrama wykonana własnoręcznie na drewnianych obręczach o większej średnicy 34 cm.

Opis

Długość120 cm
Szerokość34 cm
Jakośćbawełna, drewno
KolorEcru
Grubość sznurka2 mm

59,99 zł

Więcej informacji


Łapacze snów swoje tradycyjne korzenie zawdzięcza pewnej kobiecie z plemienia Siuksów, chcącej pomóc swojemu dziecku, które było męczone przez senne koszmary. Z nadzieją na pomoc udała się do lokalnej przędzarki. Ta poleciła jej wykonanie sieci życia z wierzbowych gałązek i włókien bawełny. Łapacze snów pierwotnie zapewniać miały ochronę przed złymi snami. Obecnie ich rola jest znacznie bardziej przyziemna, co nie pozbawia ich dobrego uroku. Łapacze z naszego sklepu przywdziewają nowoczesną formę aby idealnie wkomponować się w Wasze nowoczesne wnętrza. 

Przedstawiamy makramę, której głównym motywem jest oryginalne połączenie dwóch wielkości drewnianych obręczy. Jest to jedna z najbardziej modernistycznych makram z naszego sklepu. Jest długa i bardzo elegancka. Ciekawym zastosowaniem byłoby umieszczenie na niej zdjęć za pomocą małych klamerek. W ten sposób zyskasz piękną dekorację oraz miejsce na swoje najlepsze wspomnienia. Czyż nie o to chodzi w łapaczach snów? 

Ozdoby wykonane z plecionego sznurka bawełnianego z pewnością dodadzą przytulności Twojemu wnętrzu. Niezależnie czy Twoje mieszkanie jest w stylu boho, skandynawskim czy vintage. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu!

Wymiary: 

- całkowita długość: 120 cm

- średnica większej obręczy 34 cm

- średnica mniejszej obręczy 26 cm

Z racji, iż produkt jest wykonany własnoręcznie, każdy z nich jest unikalny.