zamknij

Obniżka! Makrama DNA Zobacz większe

Makrama DNA śr. 32 cm

MA0020

Makrama wykonana własnoręcznie na drewnianej obręczy o średnicy 32 cm.

Opis

Długość87 cm
Szerokość32 cm
Jakośćbawełna, drewno
KolorEcru

39,99 zł

49,99 zł

Więcej informacji


Łapacze snów swoje tradycyjne korzenie zawdzięcza pewnej kobiecie z plemienia Siuksów, chcącej pomóc swojemu dziecku, które było męczone przez senne koszmary. Z nadzieją na pomoc udała się do lokalnej przędzarki. Ta poleciła jej wykonanie sieci życia z wierzbowych gałązek i włókien bawełny. Łapacze snów pierwotnie zapewniać miały ochronę przed złymi snami. Obecnie ich rola jest znacznie bardziej przyziemna, co nie pozbawia ich dobrego uroku. Łapacze z naszego sklepu przywdziewają nowoczesną formę aby idealnie wkomponować się w Wasze nowoczesne wnętrza. 

Głównym motywem łapacza snów jest wzór przypominający DNA znajdujący się w drewnianej obręczy. Podobnie jak Makrama liściasta ukazuje kontrast butelkowej zieleni na splocie oraz jasnego ecru w luźno zwisających sznurkach na dole łapacza. 

Niezależnie od wnętrza jakie posiadasz, makramę można wkomponować w każde miejsce. Mamy na swoim pokładzie projektantkę wnętrz, która pomoże Ci dobrać dekoracje pasujące do twoich czterech kątów. 

Wymiary: 

- całkowita długość: 87 cm

- średnica obręczy 32 cm

Z racji, iż produkt jest wykonany własnoręcznie, każdy z nich jest unikalny i może się delikatnie różnić od produktu ze zdjęcia.