zamknij

Makrama liściasta śr. 25 cm

MA0018

Własnoręcznie wykonana makrama o średnicy 25 cm.

Opis

Długość87 cm
Szerokość25 cm
Jakość100 bawełna
Kolorciemnozielony, ecru

39,99 zł

47,99 zł

Więcej informacji


Łapacze snów swoje tradycyjne korzenie zawdzięcza pewnej kobiecie z plemienia Siuksów, chcącej pomóc swojemu dziecku, które było męczone przez senne koszmary. Z nadzieją na pomoc udała się do lokalnej przędzarki. Ta poleciła jej wykonanie sieci życia z wierzbowych gałązek i włókien bawełny. Łapacze snów pierwotnie zapewniać miały ochronę przed złymi snami. Obecnie ich rola jest znacznie bardziej przyziemna, co nie pozbawia ich dobrego uroku. Łapacze z naszego sklepu przywdziewają nowoczesną formę aby idealnie wkomponować się w Wasze nowoczesne wnętrza. 

W drewnianym okręgu łapacza znajdują się wyplecione liście, u jej dołu natomiast następuje kontrast w postaci sznurka w naturalnym kolorze. Wzór inspirowany naturą odnajdzie się wspaniale w otoczeniu kwiatów, ramek na zdjęcia czy książek. 

Dekoracja tego typu z pewnością doda przytulności Twojemu wnętrzu. Pasuje zarówno do wnętrz typu boho jak i spełni swoje zadanie ocieplając minimalistyczną przestrzeń. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, nie tylko nad łóżkiem!

Wymiary: 

- całkowita długość: 87 cm

- średnica obręczy 25 cm

Z racji, iż produkt jest wykonany własnoręcznie, każdy z nich jest unikalny i może się delikatnie różnić od produktu ze zdjęcia.