Piękny narożny apartament usytuowany w kierunku wschód, zachód i południe, w cichej części budynku skierowanej na tereny zielone i domy jednorodzinne.
Spektakularny salon z dużymi oknami na trzy strony świata, zapewniający doskonałe doświetlenie przez cały dzień.
Z salonu wyjście na narożny balkon o powierzchni prawie 11 m², skierowany na tereny zielone, południowy zachód.
Kuchnia w aneksie, z własnym oknem od strony wschodniej i dwoma wysokimi oknami w części przeznaczonej na jadalnię.
Salon z aneksem ma łączna powierzchnię 38 m².
Aktualnie utworzono dwie komfortowe sypialnie - główna o powierzchni 20 m² z wnękami na dwie szafy oraz dużymi oknami skierowanymi na północny zachód.
mniejsza sypialnia o powierzchni 13 m², z dużym oknem na południowy zachód.
Dużą sypialnię można podzielić na dwa pokoje, jeśli byłoby to potrzebne i uzyskać apartament z trzeba sypialniami oraz dużą częścią dzienną.
Apartament do własnej aranżacji, aktualnie stan deweloperski ze ściankami działowymi, instalacja elektryczna z osprzętem, grzejnikami, na ścianach piękne gładzie.
Pozostało ułożyć podłogi, urządzić łazienki i kuchnię, aby móc zamieszkać w tym wyjątkowym apartamencie.
Wysokość pomieszczeń 300 cm i duże okna dają efekt dużej, eleganckiej przestrzeni.
Drugie piętro w dwupiętrowym budynku, wokół: droga dojazdowa, parking dla mieszkańców, wjazd na parking podziemny (21 miejsc).
Za oknami widać dachy domów jednorodzinnych i ogródek sąsiedniej nieruchomości oraz wjazd do garażu podziemnego.
Kameralny budynek apartamentowy z 2015 r. Domus Development, trzy kondygnacje naziemne i wygodny garaż podziemny na 20 aut.
Dwie klatki schodowe wyłożone kamieniem naturalnym, dwie szybkie windy z poziomu garażu.
wejście do mieszkań z galerii zewnętrznej.
Do stacji metra Młociny 2,8 km, 6 min autem, 12 min autobusem
Miejsca w garażu podziemnym dodatkowo płatne, 50.000 zł za jedno.
Pełna własność, z księgą wieczystą.
Kupujący nie płacą prowizji.
Ogłoszenie wysłane z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)