Resort 60 metrów od plaży Dziwnów

Dziwnów, Kaprala Koniecznego

Mieszkanie
42 m2
2 pokoje

586 000 zł

Treść ogłoszenia

Do sprzedaży apartament 42m² w nowej inwestycji deweloperskiej w Dziwnowie, woj. zachodniopomorskie 60 metrów od morza. Inwestycja znajduje się wśród  lasów i Zatoki Wrzosowskiej.

Pierwszy etap budowy naszego resortu obejmie 3 segmenty, w których znajdzie się łącznie 211 apartamentów. Aparthotelowy charakter naszego projektu sprawia, że jest to doskonały wybór inwestycyjny, a klucze do pierwszych mieszkań będziecie mogli odebrać już w 2025 r. Całoroczny charakter naszego resortu sprawi, że nie będziecie się musieli martwić brakiem pogody, która nad polskim morzem potrafi być bardzo zmienna. Już w kolejnych etapach budowy naszego resortu powstaną budynki z lokalami usługowymi oraz udogodnieniami takimi jak baseny, jacuzzi, sauny, sala do squasha, siłownia czy plac zabaw dla dzieci. W nadmorski klimat wprowadzi Was również architektura naszego resortu. Naturalne materiały, stonowane kolory, elementy szklane oraz w kolorze naturalnego drewna nadadzą lekkości oraz sprawią, że Budynek ten stanie się integralnym elementem tej części Dziwnowa. Dodatkowo bryły budynków wraz z kaskadowymi tarasami przywodzą na myśl burty statków spokojnie dryfujących wśród wód Morza Bałtyckiego.
Przyszli właściciele apartamentów mogą liczyć również na nasze wsparcie na etapie projektowania i wykończenia pod klucz.

Sprzedawany lokal składa się z:

- pokoju z aneksem kuchennym 21m²
- pokoju 12m²
- łazienki 5,7m²
- przedpokoju 3,3m²
- tarasu 12,5m²

Ekspozycja: północna, ogrzewanie gazowe, możliwość zakupu  miejsca w hali garażowej,  miejsca postojowego naziemnego, komórki lokatorskiej.
Serdecznie polecamy!
Lokalizacja
Dziwnów
zachodniopomorskie
Informacje
Powierzchnia: 42 m2
2 pokoje
3 piętra w budynku
Numer oferty: DJ798117
Kontakt
SIECIOWA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI DJ Renoma
Sylwia Tomalska
734199709