Kompleks działek w centrum Franknowa

Franknowo

Działka

65 000 zł

Treść ogłoszenia

Szukasz ciszy, spokoju, wokół terenów zielonych, lasu a nawet Jeziora w pobliżu,  z możliwie bliskim dojazdem do miasta? Tej oferty nie możesz przegapić!!

Oferuję na sprzedaż kompleks działek składający się z trzech o różnej wielkości, zlokalizowanych w enklawie ciszy i spokoju- we wsi Franknowo (gmina Jeziorany, powiat Olsztyński).

Wieś warmińska, oddalona jest o 6 km od centrum Jezioran a 40km od Olsztyna, położona w malowniczym krajobrazie polodowcowym. Niedaleko Franknowa znajduję się zlewnia czterech dopływów Łyny: Wasąga, Kirsny, Symsarny i Pisy. W okolicy piękny las iglasty zwany przez mieszkańców "Górą Zamkową".
Przez wieś prowadzi żółty szlak rowerowy (Jeziorany- Tłokowo- Kramarzewo- Franknowo- Modliny- Ustnik- Wójtówko- Jeziorany), ma 24 km.
Nieopodal, około 4km od Franknowa znajduję się piękne Jezioro Tłokowskie, inaczej zwane Pierścieniem, z ładną plażą oraz Sanktuarium Św. Rocha.
W samej wsi znajdują się sklepy spożywcze, Kościół, szkoła, przedszkole, świetlica wiejska.

Na kompleks działek składają się trzy działki o numerach:
-748/1 -  powierzchnia 800m², istnieje możliwość wydania warunków zabudowy. Dojazd drogą gminną użytkową. 
-748/3 - powierzchnia 772 m².
-752/1 - powierzchnia 4200 m², działka rolna. Do tych działek dojazd działką o numerze 748/1 lub drogą gminną, nieużytkową (zaznaczona na zdjęciu).

Media:
Sieć kanalizacyjna znajduję się na działce o numerze 748/1. Wodociąg oraz prąd w drodze tuż przy działce. Na działce znajduję się studnia. Brak gazu. 

Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego 

LOKALIZACJA  :
54.0302990,20.7554646 

Zapraszam do kontaktu . Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup.

Natalia Buraczek-Jaś
TreeHouse Nieruchomości
e-mail: n.buraczek-jaś@treehouse-nieruchomosci.pl
tel. 608 433 060


TreeHouse Nieruchomości - Skuteczna Sprzedaż Nieruchomości
ul. Kotańskiego 1, lok. 102, 10-166 Olsztyn
[Email protected]
www.treehouse-nieruchomosci.pl

TreeHouse Nieruchomości - nr 1 w województwie warmińsko-mazurskim w konkursie Lider Otodom 2022


"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.
Właścicielem ogłoszenia oraz poszczególnych jego elementów jest TreeHouse Nieruchomości oraz podmioty z nim współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody TreeHouse Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej."

Ogłoszenie wysłane z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Lokalizacja
Franknowo
warmińsko-mazurskie
Informacje
Numer oferty: 55/12272/OGS
Okolica
przedszkole
plac zabaw
szkoła podstawowa
jezioro
las
kościół
Media
prąd
Kontakt
TreeHouse Nieruchomości s.c.
Natalia Buraczek-Jaś
608433060