Działka

ćwierdzin

Działka

1 925 000 zł

Treść ogłoszenia

Kontakt telefoniczny: 502687111

Działka rolno budowlana o powierzchni ponad 5.5 ha w miejscowości Ćwierdzin obok Witkowa woj.wielkopolskie.Do Gniezna 16 km.Do Poznania 60 km. Piękny,spokojny,bogaty w przyrodę teren w otoczeniu nielicznych domów jednorodzinnych. Od tyłu graniczy ze ścianą lasu. Bardzo dobry dojazd asfaltową drogą gminną biegnącą od frontu. Wzdłuż lewego boku biegnie nieuczęszczana ale dobrze przejezdna szutrowa droga gminna. Jest zapewnienie o dostawie energii z Energi oraz wody z Zakładu Gospodarki Komunalnej. Działka nie jest objęta MPZP. Są to nieużytki V,VI kl bez konieczności przekształcania. Gmina wydaje warunki zabudowy np. pod budowę jednorodzinną .Działkę można podzielić np. na szereg mniejszych i utworzyć osiedle. Teren pod inwestycje,
działalność, zamieszkanie. Dobra lokata kapitału. Niedaleko miejscowość Skorzęcin z pięknym jeziorem oraz plażą oraz Powidz z jeziorem Powidzkim.
Zapraszam do kontaktu.

Kontakt tel. 502 687 111.Kontakt:
Kontakt telefoniczny
tel: 533869067
[Email protected]KONTAKT DO telefoniczny w sprawie tego ogłoszenia, zamieszczony jest w treści opisu na początku opisu i na końcu. Proszę nie dzwonić na żaden inny nr tel, niż ten podany w opisie do właściciela.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
Otwórz ogłoszenie, treść opisu i w pierwszym zdaniu i na końcu opisu znajdziesz właściwy numer telefonu. Zadzwoń, zapytaj o ogłoszenie.

Ogłoszenie wysłane z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Lokalizacja
ćwierdzin
wielkopolskie
Informacje
Numer oferty: 17500/3470/OGS
Kontakt
Evranet LTD
Kontakt telefoniczny
533869067