Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym tarasem – ul. Drukarska, Ruczaj
Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najchętniej wybieranych części
Krakowa – na Ruczaju, przy ul. Drukarskiej. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku z 2006 roku, wyposażonego w windę i przystosowanego również do potrzeb osób niepełnosprawnych.
To mieszkanie jest idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję – wyróżnia się świetnym układem, bardzo dobrym stanem oraz prawdziwym rarytasem: ogromnym zielonym tarasem o powierzchni około 65 m², który stanowi prywatną, wyłącznie Twoją przestrzeń na świeżym powietrzu. Poranna kawa przy wschodzącym słońcu? Spotkania z bliskimi? Mini ogród lub strefa relaksu? Na tym tarasie można naprawdę wiele.
Układ i standard
mieszkania
Mieszkanie jest jednopoziomowe, rozkładowe i gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. Instalacje oraz stolarka okienna PCV są w bardzo dobrym stanie. Wejście zabezpieczone drzwiami antywłamaniowymi.
Pomieszczenia
- Sypialnia – 11,16 m² – jasna, ustawna, z bezpośrednim wyjściem na taras, co nadaje wyjątkową funkcjonalność.
- Salon – 17,22 m² – przestronny, idealny jako przestrzeń dzienna lub kolejna sypialnia, również z wyjściem na taras.
- Kuchnia – 9,36 m² – oddzielna, wyposażona w wysokiej jakości zabudowę na wymiar, oferującą dużą ilość miejsca do przechowywania oraz część jadalną.
- Łazienka – 4,90 m² – z wanną posiadającą funkcję prysznica oraz szklaną kotarą, co łączy komfort i praktyczność.
- Przedpokój – 9,13 m² – z pojemną szafą w zabudowie, pozwalającą na wygodne przechowywanie i utrzymanie porządku.
Mieszkanie posiada wschodnią ekspozycję, co zapewnia:
– naturalne, przyjemne oświetlenie o poranku
– brak nadmiernego nagrzewania latem
– idealne warunki do spokojnego wypoczynku w ciągu dnia
– świetną atmosferę dla roślin oraz porannych aktywności
Wszystkie pomieszczenia są jasne, ustawne i bardzo funkcjonalne.
Taras – niewątpliwy atut tego mieszkania
Bezpośrednie wyjścia z obu pokoi prowadzą na przestronny, zielony taras o powierzchni ok. 65 m². To rzadko spotykana przestrzeń – idealna na ogród, strefę wypoczynku lub aktywności na świeżym powietrzu. Zapewnia pełną prywatność i komfort, a jednocześnie naturalne przedłużenie powierzchni mieszkalnej.
Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się w znakomitym punkcie Ruczaju. W najbliższym otoczeniu znajdują się wszystkie udogodnienia potrzebne do komfortowego życia:
– sklepy, piekarnie, punkty usługowe
– place zabaw, żłobki, przedszkola, szkoły
– kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego
– siłownie i szkoła tenisa
– kościół
– przychodnie oraz gabinety specjalistyczne
– tereny zielone i rekreacyjne
Okolica jest znakomicie skomunikowana z resztą miasta – zarówno tramwajowo, jak i autobusowo. Dojazd do centrum, na Zakopiankę czy do obwodnicy jest szybki i wygodny.
Informacje dodatkowe
- Pełna własność z czystą księgą wieczystą.
- Czynsz administracyjny: ok. 650 zł/miesiąc.
Nie czekaj i umów się na prezentację, by zobaczyć nieruchomość na własne oczy!
KONTAKT
Rafał Sajdak
730-698-770
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Ogłoszenie wysłane z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)