Dom w spokojnej okolicy z dużą działką.

Ostrów mazowiecka , Szkoły Podchorążych Piechoty

Dom
75 m2
2 pokoje

299 000 zł

Treść ogłoszenia

--UMOWA PRZEDWSTĘPNA--

Dom wolnostojący położony przy ul. przy ul. Szkoły Podchorążych Piechoty 74 w Ostrowii Mazowieckiej

OTOCZENIE

Nieruchomość znajduje się w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Szkoły Podchorążych Piechoty nr bud. 74, w powiecie ostrowskim.
Zlokalizowana jest wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej. Aktualnie najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowią od północy i południa domy mieszkalne i gospodarskie, od wschodu tereny rolne i sadownicze, zaś od zachodu tereny wsi Komorowo w gminie Ostrów Mazowiecka wykorzystywane rolniczo. Odległość od centrum miasta wynosi około 3,5 km w linii prostej zaś od drogi ekspresowej S8 około 1,7 km w linii prostej. 

DZIAŁKA

Powierzchnia działki wynosi 2041 m2. (działka ewidencyjna o nr 105/1).
Działka ma kształt regularny, zbliżony od prostokąta, mocno wydłużony przy czym krótszym bokiem działka przylega do ulicy. Ukształtowanie terenu działki w przeważającej części płaskie. Jest ona zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym o konstrukcji drewnianej oraz dwoma budynkami niemieszkalnymi (gospodarczymi), działka jest częściowo ogrodzona i miejscami utwardzona. W części działki gdzie znajdują się budynki zagospodarowana została jako ogródek przydomowy a w pozostałej części (ok. 60% powierzchni działki) stanowi tereny zielone porośnięte trawą oraz drzewami i krzewami.

BUDYNEK MIESZKALNY

Budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem nieużytkowym (strych), częściowo podpiwniczony (podpiwniczenie po obrysie kuchni - gdzie znajduje się zbiornik na olej opałowy) o pow. zabudowy 75 m2.
Budynek wybudowany wg. ewidencji budynków w 1933 r. w technologii drewnianej na fundamentach z kamienia.
Konstrukcja dachu drewniana. Dach kryty blachą przedwojenną ocynkowaną malowaną.
Okna: wymienione na nowe PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne drewniane starego typu.
Schody drewniane na strych.
Dobudowane dwa ganki: pierwszy od strony ulicy – drewniany obecnie służy za pomieszczenie garderoby, drugi od strony wschodniej murowany – stanowi częściowo dobudowaną do domu łazienkę wraz z WC oraz zadaszone wejście, schody i wejście obłożone płytkami.
Instalacja elektryczna wymieniona w latach 90’tych.
Centralne ogrzewanie zbiornikiem na olej opałowy (piec Ulrich), w pomieszczeniach kaloryfery.
Instalacja alarmowa, TV przemysłowa.
W kuchni znajduje się piec kaflowy, możliwość gotowania na kuchence elektrycznej.

Dom charakteryzuje się prostą bryłą. Wybudowany na planie kwadratu. Wejście do budynku od strony wschodniej, od podwórza. Wokół budynku znajduje się ogródek przydomowy z częścią rekreacyjną. Pozostała część zagospodarowana jako tereny zielone, występują drzewa, krzewy, kwiaty, rabaty. Działka częściowo ogrodzona siatką na słupach stalowych oraz ogrodzeniem stalowym, wjazd na działkę poprzez bramę dwuskrzydłową stalową.

Dom składa się z ganka, korytarza, z którego można wejść po schodach na poddasze a także przejść do części mieszkalnej, w skład której wchodzą 2 pokoje, garderoba, łazienka z WC oraz kuchnia.
Dodatkowym atutem jest poddasze nieużytkowe: wolna przestrzeń bez przegród, która to daje możliwość adaptacji i uzyskania dodatkowej powierzchni mieszkalnej.

BUDYNKI GOSPODARCZE

Na działce znajdują się dodatkowo dwa budynku niemieszkalne – gospodarcze.
Pierwszy budynek o pow. zabudowy około 10 m2 pełni funkcję składu na opał (tzw. drewutnia). Drugi budynek dawniej pełnił funkcję letniej kuchni. Wybudowany został w 1960 r. w technologii drewnianej. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi ok. 34 m2. W budynku wyodrębniono kilka pomieszczeń w tym pomieszczenie z kominem, pomieszczenie na wc i łazienkę z prysznicem. Obecnie budynek pełni funkcję składu na opał, urządzenia ogrodowe jak kosiarki oraz inne przedmioty domowego użytku. Do budynku podłączono prąd. Jest możliwość podłączenia również instalacji wod.-kan.

MEDIA

-woda
-kanalizacja
-prąd
-sieć telekomunikacyjna

OGRZEWANIE

Dom i ciepła woda ogrzewana jest za pomocą pieca opałowego Ulrich.


Serdecznie zapraszam na prezentację w dzień pokazowy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Pomagamy w uzyskaniu bezpiecznego kredytu na zakup nieruchomości.

Opiekun oferty:
Dominik Piechowski
tel. 728 861 813
e-mail:[Email protected]

Współpracujemy również z innymi agencjami nieruchomości.TreeHouse Nieruchomości - Skuteczna Sprzedaż Nieruchomości
ul. Kotańskiego 1, lok. 102, 10-166 Olsztyn
[Email protected]
www.treehouse-nieruchomosci.pl

"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.
Właścicielem ogłoszenia oraz poszczególnych jego elementów jest TreeHouse Nieruchomości oraz podmioty z nim współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody TreeHouse Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Lokalizacja
Ostrów mazowiecka
dzielnicaNad jeziorem długim
małopolskie
Informacje
Powierzchnia: 75 m2
2 pokoje
Rok budowy: 1933
Numer oferty: 22/12272/ODS
Okolica
szkoła podstawowa
Kuchnia
oddzielna
Instalacje
elektryczna
wodna
Kontakt
Dominik Piechowski
728861813