Oferuję na sprzedaż dom rekreacyjny, który można zaadoptować na całoroczny, położony w malowniczej Krzesznej - między jeziorem Patulskim a jeziorem Ostrzyckim.
Nieruchomość znajduje się w otoczeniu lasu, co gwarantuje ciszę i spokój.
Zaledwie
300 m dzieli dom od jeziora Ostrzyckiego, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się jezioro Patulskie - idealne warunki dla miłośników odpoczynku na łonie przyrody.
Blisko domu jest
Gościniec Malinówka ( 100 m), przystanek kolejowy ( 200 m) i wyciąg narciarski Koszałkowo ( 800 m)Domek charakteryzuje się funkcjonalnym podziałem, na parterze jest przestronna kuchnia, idealna do przygotowywania posiłków dla całej rodziny, z kuchni i salonu jest wyjście na duży taras z pięknym widokiem na okolicę, w salonie stoi piec kaflowy, dodatkowo na parterze jest oddzielny pokój.
Na piętrze są dwie wygodne sypialne, z jednej z nich jest wyjście na taras, pomieszczenia te ogrzewane są kominkiem.
W domu znajdują się dwie łazienki, co zwiększa komfort użytkowania - zwłaszcza przy większej liczbie osób.
Ogrzewanie, tradycyjny piec kaflowy oraz kominek, które nie tylko ogrzewają dom, ale tworzą niezwykłą, przytulną atmosferę.
Dom posiada przyziemie, jest to dodatkowa przestrzeń gdzie można stworzyć oddzielne mieszkanie, przestrzeń ta wymaga remontu, ale daje wiele możliwości, np. pod wynajem.
Zapraszam na wycieczkę na piękne, widokowe tereny Kaszub, zadzwoń już dziś tel. 668861312
Cena do negocjacji
"Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"