Mazury - Działka budowlana blisko Jeziora

Paprotki , Marii Zientary-Malewskiej

Działka
93 m2
4 pokoje

449 000 zł

Treść ogłoszenia

Szukasz dużej działki budowlanej na Mazurach w spokojnej okolicy, z lasem, własnym stawem i obok Jeziora? 

Oferuję na sprzedaż piękną działkę położoną w Paprotkach (w gminie Miłki , powiecie Giżyckim , woj. warmińsko-mazurskim)o powierzchni 33665 m2 (3,3665ha). 

link do filmu: 


Działka o numerze 100/1 położna jest częściowo na wzniesieniu z zagospodarowanym, pięknym liściasto-świerkowym lesie z widokiem na piękną okolicę oraz  własny staw z dużym potencjałem. 

Fantastyczna lokalizacja dla osób poszukujących enklawy spokoju, z dala od tłumów turystów, ceniących ciszę, bliski kontakt z naturą z jednoczesną bliskością czystej plaży nad Jeziorem Paproteckim.
Dojazd do działki zapewnia droga asfaltowa. 

Lokalnie w Paprotkach znajduję się zadbana plaża zachęcająca do letnich kąpieli słonecznych, czysty las idealny do spacerowania lub grzybobrania. Na plaży znajduję się mały plac zabaw a nieopodal  sklep spożywczy. Ponadto okolica sprzyja spacerom, jeździe na rowerze oraz wypoczynku na łonie natury. 

Jeśli jednak oaza spokoju się znudzi, w okolicy znajdziesz wiele atrakcji turystycznych,
Do najpopularniejszych zaliczyć można miejscowość turystyczną Giżycko, w której zwiedzimy Twierdzę Boyen oraz wypłyniemy w mały albo długi rejs. Do wyboru krótkie trasy rejsowe a dla miłośników pływania na wodzie,  nawet czterogodzinne.  Nieopodal zwiedzić można Port Żeglugi Mazurskiej w Mikołajkach, Zamek Krzyżacki w Rynie, Marinę w Rydzewie i wiele innych ciekawych atrakcji. 

Plaża znajduję się od oferowanej działki w odległości 600 m piechotą , drogą asfaltową, utwardzoną. Jezioro Niegocin(SWJM)oraz miejscowość Rydzewo oddalone są o 5km.

Na działkę Wydane są Warunki Zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, budynku gospodarczego oraz garażu trzystanowiskowego. 

Dostępne media: prąd oraz woda w drodze. Kanalizacja- własne szambo. Gazu nie ma. 

Oferta  dostępna wyłącznie w naszym biurze - TreeHouse Nieruchomości. 
Współpracujemy również z innymi agencjami nieruchomości.

Agnieszka Tessar
TreeHouse Nieruchomości
e-mail:[Email protected]
tel. 664-721-291

Zapraszam serdecznie. 
 
TreeHouse Nieruchomości - Skuteczna Sprzedaż Nieruchomości
ul. Kotańskiego 1, lok. 102, 10-166 Olsztyn
[Email protected]
www.treehouse-nieruchomosci.pl

"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.
Właścicielem ogłoszenia oraz poszczególnych jego elementów jest TreeHouse Nieruchomości oraz podmioty z nim współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody TreeHouse Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Lokalizacja
Paprotki
dzielnicaZatorze
warmińsko-mazurskie
Informacje
Powierzchnia: 93 m2
4 pokoje
Numer oferty: 50/12272/OGS
Okolica
jezioro
las
Media
prąd
Kontakt
Agnieszka Tessar
664721291