zamknij

Formy płatności

Sposoby płatności w naszym sklepie online:

Płatność Dotpay

Zamówienie możesz opłacić przelewem internetowym. Wybierz płatność Dotpay w 5 kroku realizacji zamówienia, a następnie wybierz opcję: „przelew online”. Następnie po wyborze banku zostaniesz przekierowany na jego stronę. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym.


BLIK

Aby zapłacić BLIKIEM należy zaznaczyć płatność Dotpay. Po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „BLIK”. Wpisz kod i zaakceptuj go zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym.


PayPal

Wybierz płatność „PayPal” i zaloguj się do swojego konta, które jest połączone z Twoją kartą kredytową lub rachunkiem bankowym. Kwota zakupów zostanie ściągnięta z Twojego konta PayPal.


Karta kredytowa

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, to zaznacz płatność PayPal. Następnie po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „Płatność karta debetowa lub kredytowa”. Przepisz dane z karty, czyli jej numer, datę ważności i kod CCV oraz zaakceptuj transakcję przyciskiem „zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.


Płatność przelewem

Jeśli chcesz zapłacić tradycyjnym przelewem, to zaznacz płatność przelewem na rachunek bankowy. Następnie po przekierowaniu na kolejną stronę potwierdź złożenie zamówienia. Po przekierowaniu na kolejną stroną z podsumowaniem, znajdziesz tam niezbędne dane do wykonania przelewu na rachunek bankowy sklepu. Uwaga: Zamówienie zostanie zrealizowane dopiero po wpłynięciu odpowiedniej kwoty na rachunek bankowy domli.pl

Płatność za pobraniem

W trakcie składania zamówienia należy wybrać płatność za pobraniem. Dokonanie płatności zostanie wykonane w momencie przekazania paczki przez kuriera bezpośrednio klientowi.