zamknij

Jakie formy płatności udostępniamy?

Oferujemy płatności poprzez Paypal (płatność kartą lub poprzez przelew z konta Paypal), Dotpay (serwis, który umożliwia przelew bezpośrednio z konta bankowego oraz przelew poprzez blik). Udostępniamy możliwość złożenia zamówienia i przelania pieniędzy bezpośrednio na rachunek bankowy sklepu. Dodatkowo umożliwiamy dokonanie płatności za pobraniem.

 

Jakie formy przesyłki towaru oferujemy?

Oferujemy przesłanie zamówienia poprzez Pocztę Polską lub kuriera DPD. Dodatkowo proponujemy przesłanie zamówienia poprzez paczkomaty inPost (w przypadku produktów o długości powyżej 60cm ta forma wysyłki nie jest możliwa).

 

Czy działamy w sposób odpowiedzialny ekologicznie?

Unikamy korzystania z plastikowych opakowań i folii. Dążymy do tego, aby nasze produkty były wykonane z materiałów, które nie obciążają naszego środowiska. Liczymy na to, że paczki, w których otrzymasz produkt wykorzystasz ponownie. W ten sposób wspólnie przyczynimy się do mniejszego zaśmiecania środowiska.

 

Czy muszę założyć konto w sklepie, aby złożyć zamówienie?

Nie musisz zakładać konta klienta. Wystarczy, że w trakcie składania zamówienia w 2 kroku podasz swoje dane osobowe, adres e-mail oraz numer telefonu. W trakcie składania zamówienia jako gość należy również podać adres do wysyłki oraz do faktury.