Lubisz bliskość natury ?
Tutaj las zaczyna się tuż za progiem, a staw odbija poranne mgły. Cisza przerywana śpiewem ptaków, zapach drzew po deszczu, spokój, którego nie da się kupić w mieście. To miejsce, które nie tylko się ogląda — to miejsce się czuje.
OTOCZENIE
Nieruchomość znajduje się w Purdzie 130E, gm. Purda.
Z domu do granic Olsztyna jest około 25km, czas jazdy to pół godziny.
W okolicy znajdziemy m. in. sklep Lewiatan i ABC, zespół przedszkolno-szkolny, przychodnię, rzekę Kośna wykorzystywana jako szlak kajakowy i w odległości ok. 300m Jezioro Purda zwane również jeziorem Purdzkim.
Do przystanku autobusowego jest około 650 m.
DZIAŁKA
Powierzchnia działki wynosi 1296 m². Działka otoczona jest drewnianym płotem z siatką.
Przy budynku znajduje się drewutnia, w której jest miejsce do przechowywania narzędzi ogrodowych.
W ogrodzie znajdziemy liczne nasadzenia w tym drzewa i krzewy ozdobne oraz zautomatyzowany system podlewania ogrodu.
Dojazd do działki prowadzi droga leśna.
BUDYNEK MIESZKALNY
Budynek składa się z parteru oraz pietra. Powierzchnia użytkowa domu wynosi około 170 m².
Parter składa się z holu, dwóch pomieszczeń gospodarczych, toalety, otwartej kuchni, jadalni oraz salonu z wyjściem na taras.
Na piętro udajemy się drewnianymi schodami, gdzie znajdziemy korytarz, dużą przestronną łazienkę oraz 3 pokoje, z czego jeden z nich posiada prywatną garderobę natomiast drugi pokój z drewnianymi rozsuwanymi drzwiami daje podwójną funkcjonalność, w dzień otwarta przestrzeń sprzyjająca pracy, kreatywności i spotkaniom, a w nocy zamknięcie drzwi zapewnia prywatność i oddzielne miejsce na relaks lub sen.
Budynek został wybudowany na przełomie lat 2008/2009 r. Posiada plastikowe 2-szybowe okna a na podłogach położone są panele oraz gres.
OGRZEWANIE
Dom oraz ciepła woda ogrzewane są za pomocą pieca gazowego.
Budynek wyposażony jest w ogrzewanie podłogowe na parterze domu w przedpokoju, kuchni i łazience.
Piec gazowy w połączeniu z technologią wykonania domu zapewniają niskie koszty ogrzewania. Kominek w formie rekreacyjnej bez płaszcza wodnego. Uzdatniacz wody mieści się w kotłowni.
MEDIA
Woda: studnia
Kanalizacja: szambo
Internet: światłowód
Prezentowany dom jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, które doceniają ciszę, spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do miejskich udogodnień.
Pomagamy w uzyskaniu bezpiecznego kredytu na zakup nieruchomości.
Oferta domu dostępna wyłącznie w naszym biurze - TreeHouse Nieruchomości. Współpracujemy również z innymi agencjami nieruchomości.
Serdecznie zapraszam na prezentację w dzień pokazowy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
Opiekun oferty:
Izabela Fitas
tel. 784 366 274
e-mail:
[Email protected]
TreeHouse Nieruchomości - Skuteczna Sprzedaż Nieruchomości
ul. Kotańskiego 1, lok. 102, 10-166 Olsztyn
[Email protected]
www.treehouse-nieruchomosci.pl
TreeHouse Nieruchomości - nr 1 w województwie warmińsko-mazurskim w konkursie Lider Otodom 2022
"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.
Właścicielem ogłoszenia oraz poszczególnych jego elementów jest TreeHouse Nieruchomości oraz podmioty z nim współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody TreeHouse Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej."
Ogłoszenie wysłane z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)