Działka nad Jeziorem Jeziorak ze stawem

Makowo

Działka
93 m2
4 pokoje

198 000 zł

Treść ogłoszenia


Na sprzedaż działka ze stawem w malowniczym Makowie k.Iławy nad najdłuższym Jeziorem w Polsce -nad Jeziorem Jeziorak, który posiada największą wyspę śródlądową w Europie !


Lokalizacja:
Makowo to miejscowość turystyczna na Mazurach, składająca się z samych domków letniskowych,  położona 11 km od Iławy w Parku Krajobrazowym nad pięknym Jeziorem Jeziorak. Na Jeziorze liczne małe wysepki.
Miejsce sprzyjające wypoczynkowi na świeżym powietrzu,  położone pośród lasu mieszanego pełnego grzybów i jagód , wyposażone w piękne ścieżki spacerowe i  rowerowe. Nad Jeziorem królują żaglówki, łódki, rowery wodne oraz kajaki. 
Z Makowa do Iławy można dojechać ścieżką rowerową wzdłuż Jeziora  ! 
Pobliska Iława jest wymarzonym miasteczkiem wypoczynku dla osób aktywnych. Początek ma tu żeglowna droga wodna systemu elbląskiego, łącząca Iławę z Ostródą, Elblągiem i dalej Zalewem Wiślanym. Iława słynie z licznych atrakcji turystycznych, gdzie oprócz zawodów kajakarskich, regat,  w Amfiteatrze odbywają się różnego rodzaju koncerty, kabarety, imprezy masowe m.in. znany Letni Festiwal Piosenki Żeglarskiej oraz Festiwal Jazzowy. W mieście znajduję się również basen z kręgielnią, grotami solnymi, siłownią.
Okolica sprzyja obcowaniu z naturą, kąpielom oraz szaleństwom wodnym :)
Zwiedzić również można  Grunwald oddalony o 40 km lub Malbork 70 km dalej w którym znajduję się Zamek Krzyżacki oraz Park Dinozaurów, Frombork.
Odległość z Warszawy do Makowa wynosi 247 km, z Gdańska 133km, a z Olsztyna 63km. 

Działka położona przy "Łowisku Bogdanka".


Działka:
Działka składająca się z dwóch o powierzchni łącznej 3801 m2 o numerach 59/16 (3743m2)  oraz 59/14 (58m2) - ( wg geoportalu.gov o nr: 4.59/16 oraz 4.59/14). Działka objęta MPZP. Na działce znajduję się niewielki staw. Działka częściowo ogrodzona oraz częściowo zalesiona. Dojazd drogą gminną.
Uzbrojona jest  w prąd położony na działce, kanalizację, wodę oraz sieć telekomunikacyjną.
Działka znajduję się 1,5 km od plaży jadąc autem, a 1 km spacerem. Plaża z ładnym pomostem nad Jeziorem Jeziorak. Przy plaży znajduję się całoroczny Ośrodek Wczasowy, pole namiotowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego, restauracja, gokardy, sklep spożywczy. 
Miejsce turystycznie znane, ciche, spokojne, sprzyjające wypoczynkowi. Działka z przeznaczeniem turystycznym z zabudową ogólnodostępną (symbol TR- uchwała nr 13/108/2003 z 3.12.2003r).

Film z drona:


Pomagamy w uzyskaniu bezpiecznego kredytu na zakup nieruchomości.

Oferta mieszkania dostępna wyłącznie w naszym biurze - TreeHouse Nieruchomości. 
Współpracujemy również z innymi agencjami nieruchomości.

Agnieszka Tessar
TreeHouse Nieruchomości
e-mail:[Email protected]
tel. 664-721-291
TreeHouse Nieruchomości - Skuteczna Sprzedaż Nieruchomości
ul. Kotańskiego 1, lok. 102, 10-166 Olsztyn
[Email protected]
www.treehouse-nieruchomosci.pl

"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.
Właścicielem ogłoszenia oraz poszczególnych jego elementów jest TreeHouse Nieruchomości oraz podmioty z nim współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody TreeHouse Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Lokalizacja
Makowo
warmińsko-mazurskie
Informacje
Powierzchnia: 93 m2
4 pokoje
Numer oferty: 51/12272/OGS
Okolica
plac zabaw
restauracja
jezioro
las
Media
prąd
Kontakt
Agnieszka Tessar
664721291