Siedlisko ze stawem domkiem letnim i budową domu

Leleszki

Działka

1 250 000 zł

Treść ogłoszenia

Niezwykle urzekająca działka na Mazurach położona w przepięknym krajobrazowo, cichym i spokojnym miejscu na obszarze Chronionego Krajobrazu Pojezierza Olsztyńskiego, na kolonii wsi Leleszki. Wymarzone miejsce na siedlisko, z własnym stawem i lasem zapewniające spokój, harmonię z naturą i pełną prywatność Parcela o powierzchni 5,94 ha zabudowana budynkiem gospodarczym obecnie pełniącym funkcję domku letniego z użytkowym poddaszem o powierzchni zabudowy około 60 m². Ponadto na działkę wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, budowa na etapie fundamentów.
Mimo, iż formalnie to działka rolna, istnieje możliwość zakupu przez osobę nie będącą rolnikiem. Skontaktuj się z nami, a wszystko wyjaśnimy.

LOKALIZACJA
Leleszki - to wieś położona na granicy dwóch pradawnych krain Warmii i Mazur, między Szczytnem (w odległości 17 km) a Pasymiem (5 km). Jadąc około 50 km drogą krajową nr 53 dojedziemy do Olsztyna.
W pobliżu działki znajdują się rozległe kompleksy leśne oraz kilka jezior. Do najbliższego jeziora Leleskiego jest około 2 km. Okolica niezwykle urokliwa i malownicza, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu z licznymi pagórkami i dolinami o zachwycających walorach przyrodniczo-krajobrazowych. Otoczenie bardzo ciche i spokojne, bez gęstej zabudowy.

DZIAŁKA
Działka o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, z licznymi charakterystycznymi dla Warmii pagórkami, z których rozciąga się wspaniały widok na prywatny staw, okoliczne łąki i lasy. Część działki porośnięta kilkudziesięcioletnim lasem. Teren zadbany, regularnie koszony, z licznymi nasadzeniami. Kolejna część ma bardziej naturalny charakter, zachowano na niej zadbany starodrzew.
Oferta dotyczy działki o nr. ewidencyjnych 128/2 położonej w obrębie Leleszki, gmina Pasym, powiat szczycieński. Dojazd gruntową drogą gminną.

BUDYNKI
Działka zabudowana budynkiem gospodarczym nawiązującym stylem do budownictwa mazurskiego. Budynek docelowo może pełnić funkcję garażu z użytkowym poddaszem o powierzchni zabudowy 61 m². Obecnie zaadoptowany na dom letni.
Ponadto na działce rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego. Wykonano fundament budynku dwukondygnacyjnego o powierzchni użytkowej około 200 m².
Budowa posiada aktualną dokumentację pozwalającą na kontynuację prac.

Zainteresowanych szczegółami zapraszam do kontaktu.

POŚREDNIK
Hubert Kałaska
tel. 602 490 891
email: [Email protected]

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Ogłoszenie wysłane z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Lokalizacja
Leleszki
warmińsko-mazurskie
Informacje
Numer oferty: 1477/6682/OGS
Okolica
jezioro
las
Media
prąd
Kontakt
NewHouse Łukasz Wróbel
Hubert Kałaska
602490891