Mieszkanie na sprzedaż

Kumajny

Mieszkanie
68 m2
3 pokoje

145 000 zł

Treść ogłoszenia


Biuro Nieruchomości DOM prezentuje trzypokojowe mieszkanie w bloku znajdujące się w Woli Lipeckiej gm. Orneta

Nieruchomość znajduje się na parterze .

Mieszkanie o powierzchni 68,05 m² składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym
- łazienki połączonej z WC, wyposażonej w prysznic,
- sypialni,
- przedpokoju
- pokoju

Lokal znajduje się w bloku i składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz dużego salonu z aneksem kuchennym, który stanowi serce mieszkania.

Układ mieszkania jest funkcjonalny i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Duże metraże pomieszczeń sprawiają, że nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących sobie wygodę i przestrzeń.

Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co gwarantuje komfort codziennego życia.

To doskonała propozycja dla osób szukających nieruchomości w atrakcyjnej cenie, gotowej do własnej aranżacji.

Cena nieruchomości to 145 000 zł.

Zapraszam na prezentację !
Patryk Zapadka
664 455 250

Dodatkowo bezpłatnie pomożemy Państwu w uzyskaniu najlepszego kredytu na zakup nieruchomości.
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami kredytowymi!


Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.



Lokalizacja
Kumajny
warmińsko-mazurskie
Informacje
Powierzchnia: 68 m2
3 pokoje
Numer oferty: DOM-MS-9766
Kontakt
DOM Nieruchomości Aleksandra Piotrowska
Patryk Zapadka
664455250