Nowe wykończone lokale 50 m² Ul. Jagiellońska

Olsztyn, Jagiellońska

Lokal
50 m2
6 pokoi

2 500 zł

Treść ogłoszenia

Lokal w nowym budownictwie w wysokim standardzie. Idealne miejsce by rozpocząć własną działalność lub zmienić lokalizacje dotychczasowego biznesu. W budynku rozpoczynają działanie m.in. szkoła językowa, klinika laseroterapii, studio tatuażu oraz biuro rachunkowe.

LOKALIZACJA
Prezentowany lokal znajdują się w nowym budynku przy ulicy Jagiellońskiej 44B. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak Biedronka, Żabka czy Niezapominajka. Liczne apteki, przychodnia lekarska czy szkoły gwarantują duży przepływ potencjalnych klientów. Olsztyńskie Zatorze to ceniona, rozwijająca się lokalizacja. Nowo budowane osiedla sprawiają, że zaludnienie tej okolicy wzrasta, w związku z czym wzrasta też zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi. Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana z każdą częścią miasta.

LOKALE
Do wynajęcia pozostały 3 ostatnie, dobrze nasłonecznione lokale położony na drugim, trzecim i czwartym piętrze.
W budynku znajduje się m.in. osiem lokali o powierzchni ok. 50 m². Lokale znajdują się na 3 piętrach budynku, na każde dojeżdża winda. Lokale są wykończone wysokiej jakości materiałami (kamień i dobierane przez projektantkę płytki). Wszystkie instalacje są nowe, a przed oddaniem lokali w użytkowanie zostanie zamontowane oświetlenie oraz biały montaż. Dzięki dużym przeszkleniom pomieszczenia są widne i dobrze nasłonecznione. W budynku rozprowadzone jest okablowanie teleinformatyczne, monitoringu oraz alarmu. Istnieje możliwość wynajęcia również dwóch mini kawalerek posiadających osobne wejście od strony podwórka. Z tyłu budynku istnieje możliwość parkowania aut.

OPŁATY
Czynsz najmu 2500 zł+ media wg. zużycia
Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

POŚREDNIK
Mikołaj Matejko
Tel: 518266096
Email: [Email protected]

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Ogłoszenie wysłane z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Lokalizacja
Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Informacje
Powierzchnia: 50 m2
6 pokoje
Numer oferty: 1137/6682/OOW
Przeznaczenie
mieszkalny
Kontakt
NewHouse Łukasz Wróbel
Mikołaj Matejko
518266096

Podobne oferty

 Olsztyn   Dąbrowszczaków

Lokal 15 28 m² w prestiżowym budynku

Olsztyn, Dąbrowszczaków

Wyjątkowy lokal o pow. 15,28 m2 położony na parterze w budynku, w którym do niedawna działał czterogwiazdkowy hotel. Lokal wykończony...

15 m2
1 pokój
1 350 zł
90 zł/m2
 Olsztyn   al. Aleja Wojska Polskiego

Lokal użytkowy na parterze na każdą działalność

Olsztyn, al. Aleja Wojska Polskiego

Jeśli masz pomysł na własny biznes, ta oferta jest dla ciebie. Propozycja wynajmu lokalu użytkowego położonego na parterze na Osiedlu...

394 m2
8 pokoi
15 764 zł
40 zł/m2
 Olsztyn

Lokal idealny pod SPA salon masażu rehabilitacje

Olsztyn

Lokal użytkowy, wykończony pod gabinety SPA w hotelu w centrum Olsztyna. Wysokiej jakości materiały, eleganckie wnętrza, funkcjonalny rozkład. Idealny pod...

158 m2
7 pokoi
6 000 zł
38 zł/m2