Działka

Samin

Działka
20267 m2

214 000 zł

Treść ogłoszenia


Oferuję do sprzedaży kameralnie położone 2 działki o łącznej powierzchni 2,0267 ha położoną w miejscowości Samin, gmina Dąbrówno - 5 km od Grunwaldu.

Nieruchomość położona jest w pobliżu Jeziora Dąbrowa Wielka (700 m w linii prostej) , a także innych zbiorników wodnych, lasów oraz ciekawych terenów turystyczno-rekreacyjnych.

Możliwości
Na działkę można wnioskować o warunki zabudowy. Za niewielką kwotę kupujemy dużą działkę, z drzewami, pośród których ewentualny dom świetnie się wpasuje. Z uwagi na położenie, okolicę i gabaryty wskazuje się, że:
- nieruchomość stanowić może lokatę kapitału, zwłaszcza w dobie wysokiej inflacji;
- działkę można podzielić na mniejsze;
- działkę wykorzystywać można jako rekreacyjną lub zbudować piękne siedlisko.
- do zagospodarowanie domkami rekreacyjnymi

Przeznaczenie
Działka rolna, położona na terenie, dla którego nie ma sporządzonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W celu zabudowy - należy wnioskować o warunki zabudowy, w czym również mogę pomóc.

Uzbrojenie
Teren działki jest nieuzbrojony. Najbliższa sieć elektroenergetyczna przebiega ok 30 m od granicy działki. Budynki w sąsiedztwie zasilane są w wodę z gminnego wodociągu. W okolicy nie ma sieci kanalizacyjnej, więc własne odprowadzenie w obrębie nieruchomości.

Ukształtowanie
Teren nieruchomości posiada niewielkie przewyższenia, które nie powinny stanowić większych problemów przy zagospodarowaniu, a dzięki którym działka jest ciekawsza. Wzdłuż zachodniej granicy znajduje się szpaler brzóz, które odgradzają od okolicznych pól. Na terenie działek jest sporo drzew (głównie samosiejki).

Sąsiedztwo
Nieruchomość położona jest na uboczu, ale w bliskim sąsiedztwie do okolicznych miejscowości, gdzie znajdują się sklepy, punkty poczty, usługi, kościół, przychodnia, restauracje. W promieniu 10 km znajdziemy wiele ciekawych atrakcji (m.in.: Pola Bitwy pod Grunwaldem i muzeum), lokalnych restauracji, plaż, kompleksów leśnych, a także ścieżek pieszych, rowerowych i kajakowych.

Dojazd
Nieruchomość położona jest przy Drodze Wojewódzkiej nr 542, dzięki której jest zapewniony bardzo dobry dojazd. Od północnej granicy i dalej wzdłuż zachodniej granicy działki przebiega droga gminna (gruntowa).

Czas dojazdu samochodem:
- Olsztyn 40 minut
- Warszawa 2 h 10 minut
- Olsztynek 20 minut
- Ostróda, Działdowo 30 minut

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !
Kontakt:

Jakub Bożomański tel.: 690 160 460
[Email protected]

www.homelink.com.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego
Lokalizacja
Samin
warmińsko-mazurskie
Informacje
Powierzchnia: 20267 m2
Numer oferty: HMLK-GS-2749
Kontakt
Home Link
Jakub Bożomański
690 160 460