Działka na sprzedaż

Jarandowo

Działka
3000 m2

79 000 zł

Treść ogłoszenia


Promocja na pierwszą działkę!


Oferuje na sprzedaż piękne działki w Jarandowie o powierzchniach 3000-4000m². Działki aktualnie w trakcie podziału po czym zostaną skompletowane warunki zabudowy na każdą z działek. Pierwsza kupiona działka o powierzchni 3000m² jest za kwotę 79.000zł!

Te działki to prawdziwy klejnot dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju i potencjału inwestycyjnego. Aktualnie wykorzystywane jako tereny rolne, posiadają ogromny potencjał na przekształcenie się w atrakcyjne działki budowlane (czas uzyskania warunków zabudowy to niecałe 3-4 miesiące). Nowi właściciele będą mieli możliwość indywidualnej aranżacji i zagospodarowania tych przestrzeni zgodnie z własnymi potrzebami i wizją.

Jarandowo jest miejscem definitywnie dla osób które cenią sobie bliskość natury. Można się wręcz pokusić o stwierdzenie iż widoki tam przypominają trochę Bieszczady ze względu na wszystkie górki. Do tego działki są zlokalizowane blisko większych miejscowości jak Lidzbark Warmiński czy Dobre Miasto, nie wspominając nawet o pozostałych, urokliwych miejscowościach które tylko się proszą o wycieczkę rowerową.

Odległość do miejscowości Blanki to 13 min autem, Lidzbark Warmiński 12 min, Godzina do Olsztyna.

Koszt działek oznaczonych numerami 1 i 5 to 120.000zł ze względu na lepszą lokalizację i widoki.
Jeśli jesteś zainteresowany/a działką z potencjałem rozwoju i ciszą otaczającej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie w celu obejrzenia działki!

Kontakt:
Biuro Homelink
tel. 690 622 522
[Email protected]
www.homelink.com.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego
Lokalizacja
Jarandowo
warmińsko-mazurskie
Informacje
Powierzchnia: 3000 m2
Numer oferty: HMLK-GS-2852
Kontakt
Home Link
Home Link
690 622 522