Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - dwu lokalowy. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 180 m². Usytuowana na działce o powierzchni ok 750 m² w Lipniaku.
Na nieruchomość składają się:
PARTER:
- Salon o pow 43,90m²
- Wiatrołap o pow 5,80 m²
- Kuchnia 12,50 m²
- Gabinet o pow 9,80m²
- Łazienka o pow 2,85 m²
PIĘTRO:
- Sypialnia 12,60 m².+ garderoba 5,14m²
-.Komunikacja ok 8 m².
- Łazienka 9,45 m².
- Pokój 14,96 m² + garderoba 3,42m²
- Pokój 11,72 m² + garderoba 7,49m² + łazienka 8,70m²
MEDIA: prąd, woda, szambo, ogrzewanie piec dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe.
Trawa z rolki, system nawadniania, rolety antywłamaniowe
Teren ogrodzony nieruchomości jest ogrodzony, podjazd i opaska zostały wykonane z kostki. Taras 25m².
Lokalizacja: Lipniak , cicha i spokojna okolica.
Termin realizacji I kwartał 2024 r.
*jeśli potrzebujesz pomocy eksperta w dobraniu finansowania zakupu nieruchomości, skontaktuj się z opiekunem oferty.
Ofertę przygotował/a i prezentuje:
Piotr Ryl
Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
Franczewska Nieruchomości
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości!
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale jest zaproszeniem do współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona oraz aktualna.
W ofercie nie są przedstawione koszty obsługi transakcji, która wykonywana jest w profesjonalny sposób i zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo. Więcej unikalnych ofert w podobnych kryteriach znajdą Państwo na naszej stronie.