Dom na sprzedaż

Dziwnów, Wybrzeże Kościuszkowskie

Dom
400 m2
17 pokoi

3 100 000 zł

Treść ogłoszenia


Dobrze prosperujący pensjonat 17 pokojowy o powierzchni użytkowej około 400m² na działce 1283m² w Dziwnowie.

Na działce położonej po stronie południowej Dziwnowa w pobliżu brzegu Zatoki Wrzosowskiej i rzeki Dziwny (około 100m) oraz w odległości od plaży morskiej około 350m² posadowiony jest budynek piętrowy z 1979r wybudowany w technologii murowanej. Budynek w ewidencji jest zarejestrowany jako mieszkalny (mniejsze podatki od nieruchomości) ale jest wykorzystywany do działalności pensjonatowej.

Dom ma 2 poziomy naziemne, nie posiada podpiwniczenia. Na parterze jest mieszkanie w dyspozycji właścicieli składające się z 3 pokoi półotwartych na siebie, aneksu kuchennego, łazienki, holu. Również na parterze jest kotłownia/pomieszczenie gospodarcze, ogólnodostępna kuchnia dla wczasowiczów oraz pokoje z łazienkami. Na piętrze są pokoje z łazienkami dla wczasowiczów. Łączna ilość pokoi dla wczasowiczów to 14 w tym 6 pokoi 2 osobowych, 4 pokoje 3-4 osobowe, 1 pokój 5-6 osobowy. Łącznie można zakwaterować około 35 osób dorosłych + dostawki dla dzieci. Wejścia do pokoi są ze wspólnego balkonu, funkcjonalnie podzielonego na części przyległe do poszczególnych pokoi. Wszystkie łazienki wyposażone w kabiny natryskowe, sedes, umywalka, lustro. Pokoje wyposażone w łóżka drewniane z materacami 2 i 1 osobowe, szafy, szafki, TV. Podłogi we wszystkich pomieszczeniach z gresu, ściany w łazienkach w terakocie. Wszystkie instalacje w dobrym stanie. Budynek konserwowany na bieżąco.
Całość widocznego wyposażenie w cenie sprzedaży nieruchomości.
Okna PCV z wystawą na 4 strony świata z widokami na zalew Wrzosowski, sąsiednie budynki lub ulicę. Część pokoi ma okna z wystawą na dwie strony. Okna duże, pokoje słoneczne. Duża część działki od strony południowej gdzie są stanowiska ostojowe oraz duża część zielona z właśnie budowaną dużą wiatą biesiadną. Od strony południowej część terenu zalewowa i tutaj widok na wodę nie powinien być zasłonięty w przyszłości przynajmniej w części. Ogrzewanie budynku centralne z pieca gazowego z dużymi zasobnikami na ciepłą wodę. W pobliżu obiekty pensjonatowe i mieszkalne.

W Dziwnowie liczne gastronomię, marina żeglarska, piękna plaża morska oraz akwen wód śródlądowych doskonały do sportów wodnych, szkołami serfingowymi.

Pensjonat jest dobrze dochodowy z wysokimi ocenami w internecie.

Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm.

W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność.


Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433

Kom. +48. 500. 103. 180.

Zapraszamy na stronę firmową Pronovo

Lokalizacja
Dziwnów
zachodniopomorskie
Informacje
Powierzchnia: 400 m2
17 pokoje
1 piętro w budynku
Rok budowy: 1979
Numer oferty: PKN-DS-909
Media
kanalizacja
Instalacje
gazowa
wodna
Kontakt
PRONOVO Kordus Nieruchomości
Piotr Kordus
+48 500 103 180