Kaplityny - atrakcyjna działki - Okazja

Kaplityny

Działka

126 000 zł

Treść ogłoszenia

Działka 2422m² na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych, położone w dolinie przy lesie, w pobliżu jeziora, objęta planem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Teren lekko nachylony.
Idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. 

LOKALIZACJA:
Kaplityny, gmina Barczewo, blisko wsi Sapunki. Do najbliższego jeziora Umląg jest ok. 1,5 km w linii prostej. Za jeziorem Umląg jezioro Świętajno. Działka oddalona od drogi krajowej nr 16. Widok z działki na las. W najbliżej okolicy znajdziemy kameralne wiejskie sklepiki, dom gościnny oraz gospodarstwa ekologiczne. Dojazd do Olsztyna jak i Barczewa zajmuje 10-15 minut drogą krajową nr 16. Najbliższe sklepy Wójtowo, Łęgajny.

DZIAŁKA:
Działka 109/37 położona w obrębie geodezyjnym Kaplityny
Media: kanalizacja w drodze od przodu i z tyłu działki. Prąd na granicy działki. Wodociąg przy granicy działki.
Dojazd - kostka brukowa, 200m - utwardzoną.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA - oznaczenie MNU - 22
-Pod zabudowę mieszkaniową o niskiej intensywności z możliwością lokalizacji towarzyszących usług nieuciążliwych.
-Ustala się w ramach przyjętego przeznaczenia lokalizację jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego na każdej działce.
-Zezwala się na lokalizację jednego wolnostojącego budynku gospodarczego, garażowego lub garażowo-gospodarczego na każdej działce, alternatywnie obiekt ten może być zespolony z bryłą budynku mieszkalnego.
-Dla budynku mieszkalnego ustala się powierzchnię lokalu usługowego nie większą 30% powierzchni użytkowej budynku.

POŚREDNIK:
Beata Saczuk 606 924 843
Email: [Email protected]
Licencja pośrednika nr 17492

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Ogłoszenie wysłane z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Lokalizacja
Kaplityny
warmińsko-mazurskie
Informacje
Numer oferty: 90/6682/OGS
Media
prąd
woda
kanalizacja
Kontakt
NewHouse Łukasz Wróbel
Beata Saczuk
606924843