Apartament 74 33m² taras z widokiem na las Cedzyna

Cedzyna , Andrzeja

Mieszkanie
74 m2
3 pokoje

916 000 zł

Treść ogłoszenia

Na sprzedaż apartament 74,33 m² z tarasem i widokiem na las Cedzyna, 200 m od zalewu

Mam przyjemność zaprezentować komfortowy apartament o powierzchni 74,33 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego, czterokondygnacyjnego budynku z windą. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie bliskość natury i wygodę życia miejskiego zaledwie 200 metrów od zalewu w Cedzynie i jednocześnie w niedużej odległości od centrum Kielc.

Rozkład pomieszczeń:

- Salon z aneksem kuchennym 34,9 m²
- Pokój 14,6 m²
- Sypialnia 9 m²
- Łazienka 4,5 m²
- Korytarz 4,93 m²
- Garderoba 6,4 m²



Taras 9 m² (ekspozycja wschód - południe, widok na las)

Standard wykończenia:

Nowoczesna kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD renomowanych marek: płyta indukcyjna Electrolux, piekarnik Whirlpool, lodówka LG, zmywarka Electrolux.

W całym mieszkaniu panele o podwyższonej odporności, w łazience elegancki gres.

W sypialni szafa w zabudowie, a dodatkowo osobna, przestronna garderoba zapewniająca wygodę i funkcjonalność.

Atuty nieruchomości:

Taras z malowniczym widokiem na las, idealny na poranną kawę czy popołudniowy relaks.

Kameralne otoczenie ogrodzony dziedziniec z patio, placem zabaw i miejscami parkingowymi wyłącznie dla mieszkańców.

Możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych przed budynkiem (cena do uzgodnienia) lub wynajęcia garażu podziemnego.

Lokalizacja:

Bliskość przyrody las i zalew w odległości krótkiego spaceru.

W pobliżu pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, żłobek, kościół, przychodnia, hotele, restauracje, pizzerie oraz bary nad zalewem.

Doskonała komunikacja szybki dojazd do centrum Kielc.

Dlaczego warto?

To mieszkanie idealne dla osób, które szukają harmonii między spokojem a wygodą codziennego życia. Doskonale sprawdzi się jako rodzinne lokum, przestrzeń dla pary lub komfortowa propozycja dla osób starszych dzięki windzie i spokojnej okolicy. Apartament jest także atrakcyjną inwestycją pod wynajem lokalizacja nad zalewem i w otulinie lasu przyciąga zarówno turystów, jak i najemców długoterminowych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i umówienia prezentacji
Albert Barabasz
Metrohouse Kielce Południe


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Lokalizacja
Cedzyna
niewybrano
Informacje
Powierzchnia: 74 m2
3 pokoje
4 piętra w budynku
Rok budowy: 2017
Numer oferty: SMDIBE624
Dodatkowe zalety
meble
Wyposażenie
balkon/taras
Kontakt
METROHOUSE
Albert Barabasz
+48699585306