Lokal 15 28 m² w prestiżowym budynku

Olsztyn, Dąbrowszczaków

Lokal
15 m2
1 pokój

1 350 zł

Treść ogłoszenia

Wyjątkowy lokal o pow. 15,28 m² położony na parterze w budynku, w którym do niedawna działał czterogwiazdkowy hotel. Lokal wykończony materiałami wysokiej jakości - idealny na działalność kosmetyczną, biurową, usługową, handlową. Osobne wejście od frontu budynku, drugie od hallu wewnątrz budynku. Ul. Dąbrowszczaków charakteryzuje się dużym ruchem, punkt jest powszechnie rozpoznawalny.

LOKALIZACJA:
Obiekt położony przy ul. Dąbrowszczaków 28, uchodzącej za jedną z najładniejszych ulic w Olsztynie.
Jest to bardzo dobra lokalizacja dla wszystkich biur, gabinetów lekarskich, pracowni, punktów usługowych z branży beauty, kancelarii. Śródmieście z uwagi na duży ruch i bliskość urzędów (Miejski, Wojewódzki, Marszałkowski, sądy, ZUS itd.) jest świetnym miejscem do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej.
Atutem lokalizacji jest pełna miejska infrastruktura i dobra komunikacja z innymi częściami Olsztyna.

HISTORIA:
Przedwojenna, zabytkowa kamienica w stylu eklektycznym, wybudowana pierwotnie w latach 1895-97. Od 1920 r. przez siedem lat miał w niej siedzibę polski konsulat, a po 1945 r. – słynna restauracja Smakosz, która w latach 70. zmieniła nazwę na Pod Samowarem i stała się kultowym wśród olsztynian lokalem. W 2010 r. historyczny obiekt został odbudowany do celów turystycznych i rozrywkowych. W 2011 r. powstał tu ekskluzywny, czterogwiazdkowy Hotel Dyplomat.

BUDYNEK:
Trzykondygnacyjny i w całości podpiwniczony budynek z użytkowanym poddaszem. Obiekt w pełni odtworzony według zaleceń konserwatorskich z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz aktualnych trendów m.in. przyciągającą oko elewacja z ozdobnymi detalami, wysokiej jakości stolarka okienna, przeszklony dach.

WNĘTRZE:
Wnętrza zarówno w lokalach, jak i częściach wspólnych zostały elegancko urządzone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Luksusowy design i eleganckie wnętrza sprawiają, że jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w mieście. Hotel był pierwszym w regionie obiektem klasy boutique.

LOKAL:
Lokal położony na parterze. Powierzchnia użytkowa 15,28 m². Dwa wejścia do lokalu (przez główne wejście do budynku oraz własne bezpośrednio do lokalu).
Toalety dla Najemców lokali na parterze znajdują się na kondygnacji -1.

CENA/DOSTĘPNOŚĆ
Kwota najmu: 1350 zł + VAT (23%) + opłaty (12,5 zł/m²) + prąd + ogrzewanie wg zużycia.
Wolne od zaraz.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! Budynek przy Dąbrowszczaków daje wiele możliwości - zapytaj pośrednika.

POŚREDNIK
Marlena Gwiazda
tel. 797 480 150
e-mail: [Email protected]

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Ogłoszenie wysłane z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Lokalizacja
Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Informacje
Powierzchnia: 15 m2
1 pokoje
Rok budowy: 1897
Numer oferty: 1229/6682/OOW
Przeznaczenie
mieszkalny
Kontakt
NewHouse Łukasz Wróbel
Marlena Gwiazda
797480150

Podobne oferty

 Olsztyn   Michała Kajki

Dwa piętra w samym centrum 617m²

Olsztyn, Michała Kajki

Pomieszczenia biurowe na dwóch piętrach reprezentacyjnego budynku w Śródmieściu. Doskonała lokalizacja, bardzo dobry stan, miejsca postojowe. LOKALIZACJA Zaletą obiektu jest...

617 m2
20 pokoi
30 000 zł
49 zł/m2
 Olsztyn   Dąbrowszczaków

Prywatna winda prestiżowy lokal top lokalizacja

Olsztyn, Dąbrowszczaków

Unikatowa oferta wynajmu lokalu na ostatniej kondygnacji, z prywatną windą, w obiekcie pełniącym dotąd funkcję prestiżowego butikowego hotelu. Znakomita lokalizacja...

81 m2
3 pokoje
2 900 zł
36 zł/m2
 Olsztyn   1 Maja

Lokal z witrynami centrum Olsztyna przy Ratuszu

Olsztyn, 1 Maja

Lokal w kompleksie Kopernik Park w bardzo dobrej lokalizacji (ul. 1 Maja 5a). Przestronny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń pozwalającym na...

164 m2
2 pokoje
8 500 zł
52 zł/m2